Při objednávce do 20.1.2022 vám na můžeme na vaši žádost vystavit fakturu ještě do roku 2021. Při objednávce stačí napsat do poznámky "FA 2021".

  1. Úvod
  2. GASTRONOMIE
  3. Gastronádoby

Gastronádoby

Dovážíme Profesionální Gastronádoby navržené, vyvinuté a vyrobené v souladu s normou UNI EN 631-1, jsou vyráběny ze specifických materiálů pro různé požadavky profesionálního stravování, vyrobeny z AISI 304 (1.4301), austenitické nerezové oceli a jsou nejrozšířenější, zvláště když je vyžadována vhodnost pro styk s potravinami. Lisované z jednoho kusu nerezové oceli doprovázené žíháním. Zpracování, kterým podrobujeme naše GN nádoby, zvyšuje jejich vlastní kvalitu a činí je vysoce výkonnými z hlediska vysoké odolnosti vůči korozi.

Zmenšené poloměry zaručují maximální kapacitu nádoby. Tloušťky byly speciálně navrženy tak, aby zajistily větší pevnost a nedeformovatelnost. Vhodné pro výdej, ohřev a vaření.

Upozorňujeme, že tyto nádoby nejsou dovozem z Číny ani z jiného podobného státu, ale jsou vyráběny v zemi EU, konkrétně v Itálii ve společnosti s dlouhou tradicí a obrovskými zkušenostmi v oblasti gastronomie.

Naše nádoby jsou TOP PROFI kvalita a díky technologii žíhání garantujeme, že se nikdy nezkroutí ani jinak nezdeformují.

 

 
Kontakty
Logo
RECOVERY Trading
Pondělí-pátek 9-16 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz