DO 30.3.2023 SLEVA NA CELÝ NÁKUP NA NAŠEM ESHOPU VE VÝŠI 10%. PŘI OBJEDNÁVCE ZADEJTE SLEVOVÝ KÓD "SLEVA10"

 1. Úvod
 2. OBRAZY, PARAVANY, TAPETY

OBRAZY, PARAVANY, TAPETY

OBRAZY A XXL OBRAZY

Už žádné prázdné zdi, konec místnostem bez barev a energie! Je čas vybrat svůj oblíbený produkt a domov udělat zase o kus modernější, nebo zkrášlit váš hotelový pokoj či vestibul.

Obrazy na plátně se stávají stále větším a větším trendem, stejně jako roste obrovská poptávka - obrazy na zeď jsou mnohem více modernější. Nezbytný doplněk pro každou domácnost či hotelový pokoj, opravdu stačí málo pro zútulnění vašeho pokoje a bytu! Prázdnota, bezbarevnost vašich zdí - místnosti bez energie a nápadů. Řešení je na dohled!

100 lidí - 100 chuťí. My myslíme opravdu na vše, proto náš grafický tým se snaží neustále inovovat a rozšiřovat nabídku motivů a designů - u nás si vybere určitě každý! Jednodílné či vícedílné obrazy jsou opravdu oblíbenou dekorací - příroda, mandaly, stromy života, abstraktní obrazy, přes kulinářské motivy - mapy a města, zvířata, obrazy pro děti a nebo jen relaxační motivy pro váš spokojený odpočinek.

Kvalita nosící značku ''Český výrobce'' je základem našich obrazů, zakládame si na starém dobrém přisloví ''zlaté české ručičky'' - a proto veškerý sortiment tiskneme s láskou a precizností v každém detailu. Základem obrazu je dělat radost - sbírat obdiv - doplňovat a modernizovat každou část vašeho bydlení, proto rámy a zpracování obrazů pečlivě vyrábíme z masivního dřeva borovice či smrku. Díky jistých kvalit, tloušce dřeva a frézování profilů obraz drží stálé dokonalý tvar - deformace je naprosto eliminována!
Cenová dostupnost je zároveň opravdu skvělá - tiskne se v nejvyšší kvalitě s použití nejmodernějších technologií založených na preciznosti a dokonalosti k finalizaci samotných produktů.

 

 • ČESKÁ VÝROBA
 • RÁMY Z DŘEVĚNÉHO MASIVU
 • OMYVATELNÉ VLHKÝM HADŘÍKEM
 • PESTRÉ A SVĚTLOSTÁLÉ BARVY
 • KVALITNÍ TISK 1440 DPI
 • ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ PRODUKT
 • VHODNÉ DO HOTELOVÝCH POKOJŮ, KANCELÁŘÍ A DOMÁCNOSTÍ
 • OBRAZY XXL VHODNÉ DO VESTIBULŮ, RECEPCÍ A KONGRESOVÝCH SÁLŮ

 

PARAVANY

Mobilní řešení pro rozdělení místností:

Nejmodernější rozdělení místností, které díky oblíbenosti možná už některým netřeba představovat - to jsou opravdu kvalitní paravány z naší liox dílny. Jiné - effektivní zároveň mobilní rozdělení místnosti snad těžko existuje. Svou praktičností a mobilitou si paraván do bytu jistě zamilujete!

Třídílné nebo pětidílné varianty vám udělají v bytě opravdovou parádu, nebo také soukromí pro relax a odpočinek. Naší hlavní výhodou oproti konkurence je jedinečnost v motivech a kvality zpracování, jelikož si paravány kompletně tiskneme a seskupujeme sami. Náš grafický tým zaručí přednosti v post-produkci pro nejkvalitnější tisk - abychom se odlišili od nekvalitního zboží které dodávají zahraniční výrobci. Jsme tady abychom pozvedli úroveň paravánů tam kde opravdu být má - Česká nejpoctivější výroba. Paravánům přírody, map i zvířat - nebo fantastickým abstrakcím či 3D ''iluzím'', které opticky umí zvětšit jakýkoliv prostor se v moderním bydlení těžko mezi doplňky konkuruje.

Stejně tak jako obrazům přidáváme maximum bytelnosti paravánum. Je pro nás nesmírně důležité zaručit zákazníkům pevnost a stabilitu. Používáme smrkové a borovicové dřevo z Českých lesů - naší výrobou zabraňujeme deformovaní konstrukce v pantech nebo dlouhých příčkách. Pro dřevo používáme technologii nekonečného spoje, abychom zabránili kroucení vysušeného dřeva.

Představa člověka je nekonečná, proto děláme vše proto - abychom rozšiřovali nabídku a přidávali motivy, které jinde jistě nenajdete. Paravány do bytu mají oblíbenost v mnoha kategoriích, krajiny a města povzbuzují atmosféru slunce, květin, zeleně nebo ulic a významných památek. Mandaly vyzařují důležitou energii, 3D motivy opticky ''zvětšující'' iluzi. Naším posláním je navrhovat a vyrábět tak, aby si vybral opravdu každý!

 • ČESKÁ VÝROBA
 • RÁMY Z DŘEVĚNÉHO MASIVU
 • OMYVATELNÉ VLHKÝM HADŘÍKEM
 • PESTRÉ A SVĚTLOSTÁLÉ BARVY
 • KVALITNÍ TISK 1440 DPI
 • ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ PRODUKT
 • VHODNÉ NA ROZDĚLENÍ MÍSTNOSTÍ

 

 

TAPETY

Nejmodernější technologie lepení! Už žádne lepidla, konec bublinám a odlepující se materiálu! Díky speciálnímu pernamentnímu čirému lepidlu je samolepící tapeta připravena držet i na materiálech se sníženou přilnavostí. Aplikace na malované stěny, sadrokartón, dlaždice obklady, plech, plast, dřevo nebo hliník není žádnou překážkou!

Kvalita je pro nás velice důležitá, proto používáme nejkvalitnější fólie na trhu značky HEXIS, které díky svému technickému vývoji patří mezi největší špičky na trhu. Fólie disponuje normou BF O 92 503-507 kategorie M1 a dělí se mezi nehořlavé.

Samolepící tapetu jsme připraveni vytvořit přesně podle vašich přestav na míru, překážkou pro nás není jakýkoliv rozměr - variace či speciální požadavek. Ke každé objednávce se snažíme přistupovat inviduálně, rádi se zákazníkem konzultujeme nejvhodnější alternativu.

Jsme výrobci, proto je invidualita a originalita hlavní konkurenční výhoda. Máme k výberu nespočet skvělých designů, které dokážeme inviduálně upravovat naším grafickým týmem.

 • ČESKÁ VÝROBA
 • RÁMY Z DŘEVĚNÉHO MASIVU
 • OMYVATELNÉ VLHKÝM HADŘÍKEM
 • PESTRÉ A SVĚTLOSTÁLÉ BARVY
 • KVALITNÍ TISK 1440 DPI
 • ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ PRODUKT